Francja oglądana moimi oczami. Blog Patrycji Todo.
O autorze
Zakładki:
Folio
Moje blogi/ mes blogs
Mój e-mail: patrycjatodo@gmail.com
® Wszelkie prawa zastrzeżone Wszystkie teksty i zdjęcia zamieszczone na blogu Moja Francja stanowią własność intelektualną właścicielki bloga posługującej się loginem fabella i podlegają ochronie przez prawo autorskie. Ich kopiowanie i powielanie w całości lub części, w jakiejkolwiek formie (drukowanej, audio czy elektronicznej), bez zgody autorki jest zabronione i jako działanie niezgodne z prawem może być karane. Copyright © - wszystkie prawa zastrzeżone
sobota, 12 października 2013
UWAGA
.
Uprzejmie powiadamiam, iż wszelkie komentarze obraźliwe dla mnie  i osób mi bliskich, będą blokowane i usuwane z moich stron internetowych. Również  wypowiedzi, które zawierają błędy ortograficzne lub świadczą o ewidentnym braku kultury, jak i mają na celu sprawianie mi przykrości, lub w jakikolwiek sposób grożą mi, też będą blokowane i kasowane. Komentarze służą do wymiany opinii, dyskusji, a nie wylewania własnych frustracji.

Dla wiadomości moich rodaków, przebywających w Lyonie: jeśli w jakikolwiek sposób dowiem się, lub natrafię na akty nienawiści, skierowane przeciwko moim dzieciom, mnie samej lub mojemu mężowi, oddam sprawę w ręce policji francuskiej i złożę "une main courante"! 

Dla wiedzy osoby podpisującej się w komentarzach "Misia" , radzę nie pojawiać się na mojej drodze, ani na blogu, ani w życiu realnym,  bo osoba ta będzie miała do czynienia z panami z komisariatu w Gerland, gdzie zamierzam w poniedziałek oddać numer IP, jaki pojawił się obok niedawnego jej komentarza i zgłoszę skargę o prześladowanie mnie i moich dzieci.

Wszelakie uczucia agresywne, nienawiść, czy zazdrość, proszę leczyć u psychiatry, albo założyć własny blog i tam ćwiczyć talent pisarski.